Wspomnienia dziecięcych lat są tymi najpiękniejszymi, do których później wracamy przez całe życie. Warto więc zadbać o ich odpowiednią oprawę. Mając to na uwadze projektujemy personalizowane albumy fotograficzne w drewnianych okładkach.

Dokładnie przemyślana grafika zaprojektowana z myślą o najmłodszych cieszy oko i przywołuje na myśl pozytywne emocje. Jasne drewno brzozowe w połączeniu z ciemnym grawerem tworzy piękny kontrast, a naturalne słoje podkreślają stylistykę produktu. Każdy z albumów jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy możliwość zmiany fontów, dodanie metryczki, dedykacji lub życzeń.


Nasze albumy są przez Was często doceniane z uwagi na ich niepowtarzalność i oryginalność. Są niezwykłą pamiątką dla dziecka, w której zgromadzić możemy zdjęcia z najważniejszych chwil jego życia. Albumy te stanowić mogą świetny prezent z okazji narodzin dziecka, upominek na roczek lub kolejne urodziny. Niemal każda okazja będzie odpowiednim momentem do jego wręczenia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl